ACTIVE 24 - CENTRUM NÁPOVĚDY

 
   
  
ACTIVE 24 - CENTRUM NÁPOVĚDY .: Domény a DNS .: Převod domén .: Převod domény .DE k ACTIVE 24

Převod domény .DE k ACTIVE 24

Pro transfer domény .DE (Německo) je potřeba získat Authinfo od stávajícího registrátora. O transfer může požádat držitel domény nebo její administrativní kontakt. Po dobu transferu nesmí dojít k žádné změně na whois. V opačném případě dojde k automatickému zamítnutí transferu.

Pro zahájení transferu nám prosím zašlete autorizovaný požadavek.

Do textu požadavku uveďte název domény, kód zákazníka, který obsahuje údaje německé kontaktní osoby, které jsou nyní vedeny u domény na centrálním registru a DNS, jaké si přejete u domény po transferu využívat. Údaje držitele musí být na 100% shodné se stávajícími. Pokud takovýto kód zákazníka nemáte, zaregistrujte si prosím nový kontakt s těmito německými údaji zde

Transfer domény je možný pouze v případě, že na whois je uvedený německý držitel nebo administratnivní kontakt. Pokud je Vaše doména vedena na TRUSTEE kontakt jiného registrátora, je potřeba nejprve tento kontakt změnit na fyzickou osobu žijící v SRN.

Po vytvoření objednávky a vyjádření souhlasu s poplatkem za transfer, Vám bude na email zaslána sumarizace a výzva k platbě.

Transfer domény je zpoplatněný stejně jako registrace domény, dle ceníku, platba bude použita pro prodloužení domény na další platební období.  K odeslání požadavku na transfer domény k ACTIVE 24 dojde až po uhrazení poplatku.

 
Služby, které si můžete spustit na své doméně:

Jak Vám tento článek pomohl?

Související články

article Převod služeb k Active24
Převod domény: Převod domény od jiného...

  10-14-2014    Zobrazeno: 5702   
article Převod nadnárodních a ostatních domén k ACTIVE 24
Pro transfer domény .COM, .NET, .ORG,...

  12-16-2010    Zobrazeno: 17495   
article Převod domény .AT k ACTIVE 24
Pro transfer domény .AT (Rakousko) jděte do...

  12-16-2010    Zobrazeno: 7935   

Komentáře uživatelů

Přidat komentář
Nepřidány žádné komentáře.


(c) 2009 - ACTIVE 24, s.r.o. - All Rights Reserved